Czy moje dolegliwości mogą być od leków?

Od kilku tygodni mam problem z układem pokarmowym.,Normalnie mam gazy,ale bezbolesne.Nagle ni z stad ni zowąd dostaje bolesnego wzdęcia, ból brzucha i parcie do ubikacji,i następuje biegunka lub rozwolnienie. Ból znika, jeszcze mam rozwolnienie z 2 razy muszę iść do ubikacji, bez bólu. Po kolei odstawiałam tabletki ,które brałam i kawę by sprawdzić co mi jest.Było dobrze około tygodnia.Nie piłam kawy ani leków nie brałam. Potem wzięłam dalej żelazo Surbifer Durules na czczo i Apoflutam i duże dawki B compleks ( bo tak mam przypisane)i dalej wieczorem nagły ból brzucha,biegunka i po biegunce jakby nigdy nic wszystko mija,ale rozwolnienie jest jeszcze ok 1 dnia.Czy to może być z leków?W ciągu dnia brzuch wogle nie boli,stolec jest brązowy,żadnych śladów krwi.Brzuch boli tylko nagle ,przy wzdęciu i tyle.Kilka razy zdarzyło mi się to podczas ćwiczeń. Czy to ma związek?Proszę o pomoc.
KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu

Dolegliwości w górach

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy