Czy moje małżeństwo ma jeszcze sens?

Przemoc psychiczna Witam mam 31 lat jestem mamą 2 dzieciMam problem z moim mężemNie układa nam się w małżeństwie najgorsze jest to, że ja szukam winy w sobie. Mąż 2 lata temu przez pomyłkę wysłał mi smsa z wyznaniem miłosnym do innej kobiety, oszukiwał, miał 2 telefon. Wybaczyłam mu wszystko ale od dłużśzego czasu strasznie mnie krytykuje obwinia o zdradę choć to nie prawda ostatnio mi powiedział że może przespałabym się z jego kolegą bo jest samotny zabolało bo sam się mną nie interesuje pomocy

Powyżej zamieściłam link. Prosze do niego zajrzeć i zadzwonić. Otrzyma Pani tam profesjonalna pomoc i może liczyc na szczerą rozmowę.

Tutaj jest natomiast link gdzie mozna się także zglosic i porozmawiać. Jest tam Ostrów wielkopolski.

Proszę nie szukać winy w sobie. Jest Pani silna. Proszę nie pozostawać z tym problemem samej i szukać pomocy profesjonalistów. Warto.

Pozdrawiam i zyczę jak najwięcej spokoju

Edyta Szafran, terapeuta uzaleznień

edyta.szafran@vp.pl

Witam Panią, radziłbym udać się na terapię Par. Być może uda się w trakcie terapii
wyciągnęć na wierzch przyczyny konfliktu i takiej sytuacji. Być może uda się uratować ten związek - warunek oboje musicie chcieć uratować ten związek i oboje pójść na terapię.Jeżeli tak nie jest to lepiej zakończyć ten związek - im wcześniej tym lepiej zamiast dalej się męczyć. Pozdrawiam serdecznie