Czy możliwe jest stworzenie związku?

Witam. Mój chłopak przyjaźni się z koleżanką z uczelni. Ostatnio kupuje jej córce prezenty i mówi, że nie chce by mała miała złe dzieciństwo bez ojca. Maił do wyboru mnie lub ją. Napisał, że zawiesza z nia przyjaźń, lecz następnego dnia że załuje że z nia zrywa przyjaźń i przeprosi. Czy może coś do niej czuć, że tak mu na niej zależy? Zaprasza ją do siebie, spędzają razem czas. a My mieszkamy 150km od siebie i spotykamy 1-2 razy w miesiącu. Czy powinien zapomnieć o niej? czy powinnam im darować?

Witam, czuje Pani zazdrość o przyjaciółkę partnera. Spędza z nią więcej czasu niż z Panią, ponieważ mieszkają Państwo daleko od siebie. Nic nie wskazuje na to że Partner jest wobec Pani nielojalny. Proszę się zastanowić czego brakuje Pani w tej chwili, jak można to zmienić, co powoduje zazdrość.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Z jakiegoś powodu Pani Chłopak przyjaźni się i spędza swój czas z Koleżanką, z uczelni, co może być powodem Pani niepokoju.
Z Panią spotyka się 1-2 razy w miesiącu, z powodu odległości.

W tej sytuacji zachęcam Panią do szczerej i spokojnej rozmowy z Pani Chłopakiem, żeby mogła Pani zapytać, co i dlaczego jest powodem takiej zażyłości między Nimi i jak widzi On relację między Wami w najbliższej przyszłości.

A w temacie podjęcia ewentualnej decyzji, posłuchać przede wszystkim samej siebie...

Z przesłaniem tylko dobrej relacji,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl