Czy możliwy jest silniejszy głód alkoholowy?

Biore pregabaline , czy jest mozliwosc aby nasilily sie glody alkoholowe ? I dzialala ona w sposób popychajacy w strone alkoholu , moj lekarz wiebze lecze sie i jestem alkoholikiem , czy dobrym pomyslem jest aby mnie tym leczyc z leków?

Jeżeli problemem jest uzależnienie od alkoholu czy leków to należałoby skontaktować się z certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień i podjąć terapię w poradni terapii uzależnień. Leki mogą tylko okresowo wspierać psychoterapię a czy są potrzebne to powinien ocenić specjalista psychoterapii uzależnień. Jeżeli pregabalina jest stosowana w związku z występowaniem zaburzeń lękowych czy napadów drgawkowych, które występują w związku z piciem alkoholu to po odstawieniu alkoholu te zaburzenia powinny ustąpić po pewnym czasie.