Czy można spróbować rozpuścić go lekami?

Czy 7mm złóg w pęcherzyku żółciowym jest wskazaniem do operacji usunięcia pęcherzyka? Czy można spróbować rozpuścić go lekami? Nie mam żadnych kolek, bóli, czasem coś zakluje delikatnie pod prawym zebrem, ale te kłucia występują też pod lewym żebrem.

Zazwyczaj w przypadku kamicy bezobjawowej stosuje się leczenie zachowawcze. Powinna Pani skonsultować się z chirurgiem ogólnym, który po wykonaniu USG zdecyduje o najlepszym sposobie leczenia.