Czy można usunąć ząb przy szczękościsku?

Witam od ok 2tygodni mam szczękościsk. Podejrzewaja że od zatrzymanej 8. Czy dentysta może usunąć mi ząb przy szczękościsku? Jak wygląda taki zabieg. Dodam że szczękę mogę otworzyć na Tak że włożę palec wskazujący na plasko. Przekręconego nie dam rady włożyć. Dziękuję za odpowiedź

Radzę skonsultować się z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR w celu ustalenia przyczyn takich objawów. Najbliższy specjalista to Michał Życzkowski W Trójmieście. Pozdrawiam