Czy można wydłużyć orgazm łechtaczkowy?

Witam. Mam 18 lat i moim problemem jest zbyt krótki orgazm łechtaczkowy. Nie mam problemów z uzyskaniem go, ale gdy już następuje są to jakieś 2, 3 sukundy i po wszystkim, niestety nie udaje mi się go przedłużyć. Jakie mogą być tego przyczyny i czy jest na to jakiś sposób?

Dzień dobry!

Jest to fizjologiczny czas trwania orgazmu. Istnieją drobne różnice indywidualne pomiędzy kobietami, ale generalnie nie jest możliwe manipulować czasem trwania orgazmu. Może on za to samoistnie zmieniać się z czasem, wiekiem, doświadczeniem, sytuacyjnie itp.

Pozdrawiam!