Czy organizm powróci do normalności po odstawieniu amfetaminy, którą zażywałem od 8. lat?

Witam mam 29lat ,amfetaminę zarzywam o 8miu lat ,ostatni czas staram sie zerwać z nalogiem lecz gdy udaje mi sie ,nie trwa to dlugo .. Po 3-4 miesiacach powracam do tego ... Czuje ze moje życie leglo w gruzach ,mój organizm fizyczny jak zarowno ps. Po odstawieniu w ciągu trzech miesięcy nadal nie czulem sie sobą i nie potrafilem sie odnalesc ... Czy moje życie będzie wygladalo beznadziejnie nawet jeżeli odstawie ten syf na zawsze ? Czy mój organizm powruck choć w jakims stopniu do normalnosci ?

Witam. Proszę skontaktować się z ośrodkiem leczenia uzależnienia, który na pewno funkcjonuje w okolicy Pana miejsca zamieszkania. Potrzebuje Pan specjalistycznego wsparcia i pomocy w wychodzenia z nałogu. I pozbierania się po skutkach długotrwałego brania. Nic samo nie znika i nie leczy się samo. Trzeba dać z siebie dużo zaangażowania i pracować nad sobą, nad zmianą swojego myślenia i funkcjonowania, nad znalezieniem właściwego celu do zrealizowania w swoim życiu. Powodzenia i wytrwałości.