Czy podane objawy świadczą syndromie niespokojnych nóg?

W nocy potrafię kilkanaście razy zmienić pozycję. Zasypiam na brzuchu, ale zanim to nastąpi przekręcam się z boku na bok. Bardzo mnie to denerwuje. Mój partner nie może przeze mnie spać w nocy. Podejrzewam u siebie RLS ale nie wiem czy to może być przyczyną? Dodam, że śpię na poduszce ortopedycznej, ale nic to nie daje.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana konsuktacja neurologiczna po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć