Czy podczas bezdechu może dojść do niedotlenienia mózgu?

Witam, miewam napady duszności i epizody przypominace bezdech senny. Seria badan w normie, rtg pluc i spirometria tez. Kupilam puloksymetr aby to monitorować ale saturacja w takich napadach jest w normie 98% a nawet i 100% co to oznacza? Boje sie niedotlenienia mozgu, czy to mozliwe? Czesto podczad tych napadow jestem odrealniona zdekoncentrowana kreci mi sie w glowie i boje sie ze zemdleje

Witam!
Wskazane badanie neurologiczne, RM głowy, EEG. Konieczna konsultacja psychiatryczna, testy osobowościowe, podstawowe badania laboratoryjne z poziomami cukru, TSH, elektrolitów, hormonów. Z Pani opisu można wywnioskować, że ma Pani zaburzenia nerwicowe i trzeba je leczyć psychoterapią z ew. wzmocnieniem lekami p/lękowymi. W Waszym mieście na pewno jest Ośrodek badania Bezdechu Przysennego, dla świętego spokoju niech się Pani z nimi skontaktuje.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.