Czy podczas karmienia piersią można jeść Nutellę?

Witam, jestem mamą 2,5 tygodniowej kruszynki. Chcialabym się dowiedzieć czy mogę zjeść kanapkę z Nutellą (to mój taki mały nałóg. Oczywiście od czasu do czasu. )

Przy zachowaniu zasad zdrowego odżywiania, opierających się na spożywaniu codziennie produktów z różnych grup żywności (urozmaicona żywność), regularnych posiłkach, odpowiednim nawodnieniu, nie widzę nic złego w zjedzeniu kanapki z kremem czekoladowym raz na jakiś czas. Proszę tylko obserwować czy po zjedzeniu tego produktu nie ma Pani lub dziecko reakcji alergicznej (. np swędzenie, plamy na skórze). Pozdrawiam i życzę zdrowia Pani i maluszkowi.