Czy potrzebuję znów skierowania?

Jakieś 2-3 lata temu chodziłam na terpaię do psychologa w mieście gdzie studiowałam. Po pół roku przed wakacjami psycholog powiedziała, że jeśli po wakacjach nie będę już potrzebowała terpaii to nie muszę przychodzić i zakończyłam ją. Wtedy tak mi się wydawało, że już nie potrzebuje. Jednak coraz częściej myślę o powrocie. I zastanawiam się czy wracając na terpaię do tej samej pani psycholog potrzebuję ponownie skierowanie od lekarza POZ?

Dzień dobry, może Pani skontaktować się z ośrodkiem w którym korzystała z pomocy, ale prawdopodobnie potrzebne będzie skierowanie.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka