Czy powinnam cofnąć dawkę Trittico?

Dzien dobry! Lekarz paychiatra wypisał mi lek Trittico ponieważ mam zaburzenia snu i histerii. Pracuje aktywnie, szukam pracy, robie jakis projekty artysteczne. Przepisal mi 2/3 tabletki na 150 mg. Zaczelam brac 1/3. Bylo okay, ale stan nerwowy troche jeszcze zostawał, udawalo sie przespac do 5 nad ranem. Pózniej zaczełam brac 2/3 - 100 mg. 3 dzien chodze i płacze, nic mi sie nie chce. Nic nie moge robić, na nic nie mam ochote. Przespałam dzisiaj do 10 nad ranem. Co sie dzieję? Mam cofnać dawke?

Witam!
Do leczenia zgłaszanych przez Panią dolegliwości należy zastosować psychoterapię, leki mają znaczenie bardziej pomocnicze. Trittico jest dobrym lekiem przy zaburzeniach lękowych z zaburzeniami snu, ale na nim nie kończą się możliwości lecznicze. Konieczne odpowiednie oddziaływanie psychoterapeutyczne i być może lepiej dobrany lek.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.