Czy powinnam wypisać dziecko z przedszkola?

Dzien dobry mam pytanie czy powinnam wypisac dziecko z przedszkola gdyz wychowawca narzeka na dziecko a malo je chwali dla pani z przedszkola corka jest nieporadna i odbiega od dzieci slysze to czesto jaki indywidualnie a tagze przy rodzicach na wywiadowce przykre to jest bo corka nie ma problemow z pisaniem i z tym co musi robic w przedszkolu problem jest w tym ze nie dokonca umie zapiac kurtke i ma problem zejsciem ze schodow ma lęk przed tym gdyz nie mam w domu schodow i corka malo miala doczynoenia ze schodami dzieci sa razem z grupa 6latkow corka ma 5 lat prosze o rade bo niechcem sluchac caly czas o dziecku ze jest nieudolna dodam ze od wrzesnia corka byla tylko 11 dni w przedszlolu bo czesto choruje to zapalenie pluc to z uszami czy pani w ciagu 11 dni moze okreslic dziecko w obecnosci rodzicow ze jest nieporadna i z tego jak pani sie wypowiada wnioskuje ze dla pani dziecko jest do niczego ze nie potrafi sie wyslowic ze wogule z tego co zauwarzylam czy moje dziecko bedac od poczatku roku tylko 11 dni moze byc z tremowane i zanim sie przyzwyczai potrwa troche czasu bo odnosze wrazenie ze pani skreslila mi dziecko od poczatku cytuje corka pani nie umie jak chlopiec zycic sie na podloge i wstac nie zgodze sie z tym ze dziecko ma zla wymowe bo bylam u logopedy i nic nie stwierdzila a lekarz uznal ze jak dziecko ma lek przed schodami a nigdy nie miala kontaktu ze schodami musi potrwac az samo odważy sie i przelamie syrach prosze o rade chcem corke wypisac bo nie wiem jak dziecko czuje sie tam jesli pani nie chamuje sie przed rodzicami to rowniez dzieje sie to przy rowiesnikach narzekala tez na to ze kolezanka czasami musi pomoc corce w zapieciu kurtki dodam tez ze nie wezmie mojej corki to kina bo nie bedzie jej pilnowac przy zejściu ze schodow ze moze jechac ale ze mna przykre jest to ze moje dziecko pisze maluje i robi wszystko co inne dzieci a jest odbierame w ten sposub przez to ze ma problem z zapieciem kortki i zejsciem ze schodow bo sie boi chodz schodzi pomalu prosze o rade co mam zrobic bo nie wiem przykro sie slucha tego

Witam, w opisanej sytuacji najlepiej proszę się zwrócić do psychologa dziecięcego, który dokona diagnozy rozwoju psychoruchowego córki. Można też skorzystać z wizyty w rejonowej poradni psychologiczno-pedagogicznej, która wyda opinię po badaniu. Zawarte w niej zalecenia będą pomocne i Pani jako mamie w wychowaniu dziecka i wychowawczyni w przedszkolu. Jeśli diagności będą widzieli potrzebę, to skierują Panią z dzieckiem do odpowiednich specjalistów.