Czy produkty bogate w wapń i białko pomogą mi urosnąć?

Witam, w październiku zacznę 18 lat. Mam 160 cm wzrostu. Czy jest jakaś szansa, ze urosnę jeszcze 3-4 cm? Słyszałam, ze ostateczny wzrost osiąga się w wieku 18-20 lat. Czy produkty bogate w wapń i białko pomogą? Co dokładnie powinnam spożywać z gamy produktów zawierające takie pierwiastki? Pozdrawiam

Witam,

jest szansa, że jeszcze trochę Pan urośnie. Zdrowa i zbilansowana dieta może to wspomóc. białko znajdzie Pan w jajach, mięsie, rybach, roślinach strączkowych i nabiale.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk