Czy takie zachowanie żona może uznać za zdradę?

Witam . Mam 30 Lat żona 22 . Czy oglądanie filmów porno i założenie (tylko założenie) profilu na portalu sex randki przeze mnie żona może uważać za zdradę ? Założyłem konta pogniewasz szukałem pewnej osoby i tylko wszedłem raz i jasno w histori przeglądarki to było widać . Oraz historia logowania jej pokazywała ze byłem tam tylko raz . Proszę o szybką odpowiedz

Witam, myślę że Pana dylematy wynikają z poczucia winy. Samo oglądanie filmów pornograficznych nie jest zdradą, jednak z jakiegoś powodu Pan tak uważa. Być może w relacji (również seksualnej) coś jest nie tak, co wpływa na Pana interpretację rzeczywistości. Jeśli żona nie poruszyła tematu historii w przeglądarce, myślę że jej po prostu nie zauważyła albo po prostu nie uznała tego za problem wart poruszenia. Pozdrawiam