Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

W jaki sposób można odbudować związek po zdradzie?

Witam,co mam zrobić by odbudować zdradę z mojej strony.zona chce rozwodu a ja bardzo zaloje tego co jej zrobilem.mamy dwójkę wspanialych dzieci.
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Depresja poporodowa

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży opowiada o depresji poporodowej.

Szanowny Panie, pytanie o to, co może Pan zrobić żeby odbudować związek najlepiej byłoby zadać żonie. To tak naprawdę ona i jej potrzeby są w tym momencie wyznacznikiem tego, co powinien Pan zrobić, aby żona chciała dać Panu drugą szansę. Niestety nie da się nikogo zmusić do związku. To że żona chce rozwodu świadczy o tym, że bardzo ją dotknęło Pana postępowanie i na ten moment nie widzi ona możliwości odbudowania relacji i ponownego obdarzenia Pana zaufaniem. Być może jak minie troszkę czasu będzie szansa powalczenia o żonę. Warto jednak zastanowić się dlaczego zdrada pojawiła się w Państwa związku. Zdrada jest przejawem niedomagań w relacji, dlatego warto zastanowić się, co niedomagało w Państwa związku i czy kolejnym razem się to nie pojawi. Proszę przemyśleć sobie również to dlaczego tak naprawdę chce Pan odbudować swoje małżeństwo. Pozdrawiam,
Monika Wysota

0

Witam,
warto żonie powiedzieć jasno o tym że Pan żałuje i chciałby odbudować związek. Warto w takich sytuacjach korzystać z pomocy terapeuty par, który pomaga w tego typu rozmowach, być może żona taką propozycje uznała by jako gest dobrej woli z Pana strony. Zawsze można spróbować. Będzie to także miejsce w którym zarówno i żona jak i Pan będą mogli porozmawiać o swoich zranionych uczuciach, oczekiwaniach i zaplanować dalsze postępowanie. Pozdrawiam.

Psycholog posiadający specjalizację z psychologii klinicznej oraz neuropsychologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy