Czy te dolegliwości są normlane po takiej operacji?

Moja teściowa miesiąc temu miała operację na żołądku przeprowadzoną laparoskopowo. Wycięto jej wrzody i guza, który okazał się niezłośliwy. Jednak problemem są ciągłe wymioty. Mimo przestrzegania diety bardzo rygorystycznej, nie ustępują. W ciągu tego miesiąca schudła 10 kg. Ponownie przyjęto ją do szpitala, podano kroplówki i już jest w domu. I znowu wszystko wymiotuje. Gdzie szukać pomocy, do jakiego lekarza się udać. Ten, który przeprowadzał operację średnio jest zainteresowany. I dlaczego ciągle te wymiotuje? Czy to jest normalne po takiej operacji?

niestety nie wiem co za operacja dokładnie była wykonana, ile lat ma pacjentka, jakie ma obciążenia klinicznie. Nie mogę niestety nic napisać, proszę najlepiej konsultować się z gastroenterologiem