Czy te sny to objaw psychotyczny w moim przypadku?

Od 3 lat mam sny, w których pojawiają się celebryci, osoby popularne, sławne. 2 lata temu stwierdzono u mnie psychozę - u mnie tylko depresja, obniżony nastrój bez objawów wytwórczych. Sny z celebrytami nadal się powtarzają. Podczas choroby - psychozy miałam skojarzenia dotyczące celebrytów - np.: odczucie zakochania się w celebrycie - dokładnie w muzyku - raperze i jeszcze jakieś inne skojarzenia. Sny z celebrytami zaczęły się zanim zachorowałam na psychozę. Czy te sny o celebrytach to objaw psychotyczny w moim przypadku? Lub inny objaw? Kobieta, 34 lata

Dziękuję ,iż wybrała Pani abc zdrowie.Proponowałabym rozpocząć aktywność sportową ,intensywny ruch na świeżym powietrzu to doskonałe dotlenienie dla całego organizmu bardzo często pomaga w częściowym uwolnieniu nerwic i psychoz jeżeli jest stosowany codziennie .Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.