Czy to jest zdrowe dla mojego organizmu?

Czy jak jem bardzo duzo objętościowo( duzo warzyw i produktów niskokalorycznych) i czuje się bardzo napełniona to to jest zdrowe dla mojego organizmu żeby taka ilość jedzenia przetrawić pomimo tego ze mieści się w moim zapotrzebowaniu kalorycznym? I czy przytyje przez to ze jem duzo objętościowo( czuje ze przepadam strasznie duże ilości jedzenia pomimo tego ze nie maja praktycznie kalorii) ale nawet jedząc tak żeby być w deficycie kalorycznym?

Witam serdecznie,
Widzę że jest Pani z Warszawy (tu przyjmuje pacjentów), więc najchętniej zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną, na której wykonamy pomiary składu ciała i sprawdzę jak rozkłada się tkanka tłuszczowa w Pani ciele. Przeprowadzę również wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz na tej podstawie dobiorę indywidualny jadłospis.
Jeżeli chodzi o Pani pytanie to nie powinna Pani jeść tak dużych posiłków. Lepiej jeść mniejsze porcje a częściej. Nie powinna Pani czuć się bardzo pełna po posiłku. Lepiej odchodzić od stołu z lekkim niedosytem niż objedzonej. Zastanawiam się jak wyglądają Pani posiłki.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pani zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada Pani śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk