Czy to początek schizofrenii?

Boje sie ze zwariuje ze to poczatek obłędu lub schizofrenii ze zamkne sie w swoich myslach i nie bede umiala normalnie funkcjonowac.czy bede umiala sie mala zajac poczucie winy ze czegos nie zrobilam a do tej pory to robilam a teraz nie mam na to sily lek ze bedzie jeszcze gorzej ciagle myslnie dajace mi spokoju brak apetytu mam wrazenie ze inaczej sie zachowuje niz zwykle choc mowia ze po mnie tego nie widac. Mysle ciagle czy dam rade mala do przedszkola zaprowadzic i odebrac. Bezsenność.

Witam, czuje się Pani zagubiona, martwi się o dziecko, czuje lęk, bezsenność, brak apetytu, trudności z codziennym funkcjonowaniem. Być może ma Pani zaburzenia nastroju, depresyjne. Jednak potrzebna jest dłuższa rozmowa aby móc określić co jest przyczyną Pani złego samopoczucia i zastanowić się jak dobrać właściwą formę pomocy. Proszę skonsultować się z lekarzem psychiatrą i psychologiem. Pozdrawiam serdecznie

Objawy które Pani opisuje: pogubienie, poczucie winy, lęk, bezsenność, brak apetytu...Mogą świadczyć o zaburzeniach nastroju. Proszę nie próbować diagnozować się samodzielnie, tylko zgłosić się do psychologa. Będzie Pani mogła dokładnie opowiedzieć o swoich odczuciach i po wstępnej diagnozie zaproponowana zostanie forma wsparcia, której celem będzie poprawa Pani samopoczucia i funkcjonowania.

Pozdrawiam serdecznie.