Czy to pomoże na tę agresję?

Córka adhd i autyzm. Każdy wiekszy smutek zamienia w wielką złość, agresje. Chodzi na terapie i to nie jedną. W domu nikt nie jest agresywny. Już nie mam pomysłu jak temu zaradzić jak ją nauczyć. Ciagle tłumaczę, sami w konflikcie nie krzyczymy ani się nie bijemy przecież z mężem. Jestem już wykończona… Psychiatra chce zapisać rispolept, czy to pomoże?

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

Dzień dobry

W sytuacjach trudnych kiedy wszystkie metody wydaje się, że zawodzą włączenie farmakoterapii jest jak najbardziej potrzebne. Może być pomocne w wyciszeniu dziecka. Leki nie uzależniają (często tego boją się rodzice) i jeśli będą dobrze dobrane to zarówno Pani jak i dziecko odczujecie ulgę.

Pozdrawiam

AM

w razie pytań jestem do dyspozycji

www.pracowniaterapeutyczna.eu