Czy w chorobie CHAD możliwe są wystąpienia myśli samobójczych i omamów słuchowych?

Czy w chorobie CHAD możliwe są wystąpienia myśli samobójczych i omamów słuchowych - nagabujących do popełnienia samobójstwa?, jestem bardzo aktywny, gonitwa myśli, duża energia, szkicowanie (artyzm), zakupoholizm, nadużywanie alkoholu, gonitwa myśli, kłopoty z koncentracją, kłopoty ze snem, poczucie wielkości. Częsta zmiana nastroju w ciągu doby - od depresji po manię. Jestem po przebytej chorobie nowotworowej, mam podejrzenie zespołu IBS.Proszę o pomoc.

Proszę pilnie skontaktować się z psychiatrą.
Pozdrawiam.