Czy zapomnieć o moim chłopaku?

Witam, byłam z chłopakiem pół roku w szczęśliwym związku on z dnia na dzień zerwał ze mną z powodu braku czasu nie mógł pogodzić pracy z naszymi spotkaniami mieszkamy od siebie 160 km. Po pół roku moich próśb i błagam zaczęliśmy się z nowu spotykać. W sumie nasze relacje są takie jak byśmy znowu byli razem Problem polega na tym że gdy pytam się bo czy jesteśmy znowu parą to on odpowiada że nie do końca. Szczerze mówiąc nie wiem co mam myśleć o tym. Na pytanie czy mnie kocha odpowiada że nie jest pewny że to nie jest tak że mnie nie kocha tylko że teraz jest inaczej niż wtedy przed rozstaniem Mówi że potrzebuje czasu żeby być w 100% pewny. Proszę o radę co mam zrobić zapomnieć o nim czy dac mu ten czas?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuje Pani za zaufanie :)

Odpowiadając na Pani pytanie..., zachęcałabym Panią, by dać przestrzeń sobie samej oraz Pani Chłopakowi, bardziej być może skupiając się na jakości Waszej relacji?

Z życzeniami powodzenia oraz radości, dla Pani oraz Pani Chłopaka,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Dzień dobry.
Myślę, że nikt nie udzieli Pani prawidłowej odpowiedzi na pytanie czy kontynuować tą relację czy nie. To Pani najlepiej zna siebie, chłopaka i relację jaka jest między Wami. Proszę rozważyć argumenty za i przeciw kontynuowaniu relacji z obecnym partnerem. Może taki bilans zysków i strat rozjaśni sytuację i pomoże Pani w podjęciu decyzji. Pozdrawiam serdecznie. Justyna Żebrowska-Naklicka j.zebrowska.naklicka@gmail.com tel. 693 548 457