Czy zawroty głowy mogą być objawem braku mikroelementów i witamin?

Witam, od kilku miesięcy miewam zawroty głowy. Początkowo pojawiały się one nad ranem, obecnie już w dzień zaczynam się złe czuć i kręci mi się. Gliwie. Bywa tak ze przez kilka tygodni jest spokój, a nagle mnie złamie. Zrobiłam rezonans, tomograf, usg narządów wewnętrznych i wszystko jest w porządku. Laryngologiczne i okulistycznej tez. Błędnik zbadany- wszystko Ok,Rtg kręgosłupa szyjnego nie wykazało żadnych istotnych zmian, od roku leczę tarczyce- jej poziom wyrównał się na 1,100. W jakim kierunku powinnam jeszcze sprawdzić? Czy to może być brak mikroelementów i witamin?

Witam Panią.

Podejrzewam że sytuacja zdrowotna w której Pani się znajduje, Związana jest ze stresem, którego co prawda Pani nie opisała ale on istnieje. W momencie silnego stresu, wydziela się dużo kortyzolu, adrenaliny i noradrenaliny, które zwiększają napięcia w organizmie, a szczególnie w głowie. Ogólna sytuacja w jakiej obecnie się znajdujemy, powoduje silny stres. Proszę, może skontaktować się z lekarzem homeopatą lub psychoterapeutą i byś może wtedy podpowiedzą Pani czy brać suplementy i co jeszcze można zrobić aby bóle głowy ustały.

Kortyzol, który wydziela się w dużej ilości w stresie, zakwasza bardzo organizm.

Pozdrawiam