Czy zerwanie mogło być spowodowane okresem?

Dziewczyna po roku razem zerwała podczas okresu. Teraz nie odzywa się drugi tydzień. Czy to mogło być spowodowane właśnie okresem czy odkochała się z dnia na dzień? Powód znam , niby ograniczałem wolność chociaż wcale nie robiłem tego.

Z powodu menstruacji raczej nie kończy się związku. Napięcie czy nerwowość spowodowana zmianami hormonalnymi w tym czasie cyklu mogła być katalizatorem rozstania, ale nie jego przyczyną. Przyczyn szukałabym raczej w samej relacji i braku satysfakcji z niej.

Witam,
w czasie okresu poziom hormonów ulega zmianom i możliwe są wahania nastrojów. Nie wydaje mi się jednak, żeby to było przyczyną rozstania. Mówi Pan o ograniczaniu wolności ale zaprzecza by to miało miejsce. Prawdopodobnie jednak dziewczyna tak się czuła.
Pozdrawiam.

Witam. Napisałeś, że powód znasz, jednak czemu nie dajesz mu wiary? Może warto porozmawiać z dziewczyną o jej odczuciach i zmienić pewne zachowania. Szkoda czasu na gniewanie się, jednak jest to ważna informacja o tym, że nie jest tak jak powinno. Pozdrawiam