Depresja u 35-letniego mężczyzny

Mam 35lat nie mogę mieć dzieci,zona odeszła poddalem się życie nie ma sesu leczenie to koszta z gornej półki a i tak wszędzie pisze że leczenie dotyczy par

Witam Pana. Opierając się na tytule Pana postu jeśli depresję rozpoznał u Pana lekarz psychiatra to oprócz farmakoterapii powinien Pan mieć dostęp do psychoterapii (w ramach NFZ). Nie wiem skąd ma Pan informację o terapii par jednak depresję leczy się w podejściu poznawczo-behawioralnym zazwyczaj indywidualnie. Napisane przez Pana zaledwie dwie linijki mogą sugerować, że znajduje się Pan w złej kondycji. Jeśli tak jest powinien Pan zgłosić się do szpitala. Po niezbędnym badaniu być może zostanie Pan przyjęty do oddziału leczenia chorób afektywnych. Tam będzie Pan miał dostęp do pomocy lekarskiej i psychologicznej. Moim zdaniem Pana zdrowie i samopoczucie są teraz najważniejsze. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

Dzień dobry!

Serdecznie współczuję trudnej sytuacji i życzę powodzenia w wychodzeniu z kryzysu. Zarówno z leczenia psychiatrycznego, jak i psychoterapii, może Pan skorzystać także sam, indywidualnie i także w ramach refundacji.

Pozdrawiam!

Witam,

To bardzo smutne, o czym Pan pisze. Zachęcam by się Pan zaopiekował sobą i dał sobie pomóc. Zachęcam do konsultacji u psychologa/psychoterapeuty oraz u lekarza psychiatry, a także rozważenia podjęcia psychoterapii. Psychoterapia może Panu pomóc łatwiej przejść przez kryzys...samemu trudniej to zrobić. Proszę też nie zapominać o rozmowach z przychylnymi Panu osobami.

Pozdrawiam
Karolina Matlak

Znalazł się Pan w trudnej sytuacji, zatem najlepszym rozwiązaniem byłoby zaopiekowanie się teraz sobą, tj. znalezienie odpowiedniego specjalisty, który mógłby Panu pomóc przejść ten szczególnie trudny czas; mam na myśli psychologa. Może Pan korzystać z psychoterapii w ramach NFZ. Proszę poszukać dla siebie odpowiedniego specjalisty. Namawiam, bo warto jeśli włoży Pan tylko trochę wysiłku w to, żeby go poszukać.

Wszystkiego dobrego!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl