Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Depresja u samotnej matki

Depresja. Proszę o pomoc. Jestem samotna matką, ojca pozbawilam praw. Sama mieszkam, sama sobie radzę, pracuje. Brak drugiej połówki. W tych czasach ciężko o faceta który potrafiłby zaakceptować obce dziecko a że szczęście mojego syna jest na pierwszym miejscu dlatego wolę być sama. Tak już jest 3 lata. Czuję że jest źle. jestem strasznie nerwowa, objadam się co prowadzi do złego samopoczucia. Nie mam ochoty na nic, żeby posprzątać. Całymi dniami po pracy tylko leżę, nie potrafię tak dłużej!
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Co łączy bezsenność z depresją?

Czy depresja wpływa na zaburzenia snu? Psychiatra dr n. med. Michał Skalski wyjaśnia, jaki jest związek między depresją a bezsennością. Tłumaczy również, jaki charakter ma bezsenność w depresji.

Koniecznie proszę udać się do psychologa. Samemu trudno jest sobie poradzić z narastającym problemem.
Pozdrawiam

0

Witam.Uważam że może mieć Pani objawy depresji (niechęć do działania oraz objadanie się ).Dobrze żeby udała się Pani na konsultację do psychoterapeuty który dokładnie zdiagnozuje Pani problem i w razie potrzeby zaproponuje psychoterapię.Nie warto pozostawać samej tylko podzielić się swoimi problemami z drugą osobą.Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy