Depresja u samotnej matki

Depresja. Proszę o pomoc. Jestem samotna matką, ojca pozbawilam praw. Sama mieszkam, sama sobie radzę, pracuje. Brak drugiej połówki. W tych czasach ciężko o faceta który potrafiłby zaakceptować obce dziecko a że szczęście mojego syna jest na pierwszym miejscu dlatego wolę być sama. Tak już jest 3 lata. Czuję że jest źle. jestem strasznie nerwowa, objadam się co prowadzi do złego samopoczucia. Nie mam ochoty na nic, żeby posprzątać. Całymi dniami po pracy tylko leżę, nie potrafię tak dłużej!

Witam.Uważam że może mieć Pani objawy depresji (niechęć do działania oraz objadanie się ).Dobrze żeby udała się Pani na konsultację do psychoterapeuty który dokładnie zdiagnozuje Pani problem i w razie potrzeby zaproponuje psychoterapię.Nie warto pozostawać samej tylko podzielić się swoimi problemami z drugą osobą.Pozdrawiam