Dieta dla mężczyzny chorego na SM

Witam i mam taki problem, bo nie mogę przybrać na wadze, mam 176 cm i waga 65 kg. mam prace lekką w ochronie i choruje na sm od 16 lat, ale mam leki betaferon. odrzywiam się chyba normalnie i jem owoce, co mam robić ̣

Proszę wejść na stronę Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego.
Towarzystwo wydaje bezpłatne broszury dotyczące różnych zagadnień związanych z SM. Tam znajdzie Pan również informacje dotyczące diety.