Dieta na chudnięcie i przyrost masy mięśniowej

Wiek 22, Wzrost 176, Waga 79. Kupiłem diete na chudnięcie i na przyrost masy mięśniowej, mój dzień to 6 posiłków.Śniadanie:100g płatków owsianych+35g odżywki białkowej, 1-4 dania każde danie to 140g piersi z kurczaka i 70g ryżu brązowego, kolacja:50g masło orzechowe+100g twaróg chudy. stosuje to 3 tyg, inni ludzie na tej diecie od tego kulturysty chudną w oczach, a ja 3 razy w tygodniu siłownia + aeroby po 40min i waga ta sama po 3tygodniach i nic centymetrów z brzucha nie zeszło, coś robię źle?
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Anemia

Anemia nie powinna być kojarzona z bladym i chudym człowiekiem. Anemia to niedokrwistość, a cierpią na nią głównie kobiety! Sprawdź jakie są tego przyczyny.

Dr Aneta Bednarek
Dr Aneta Bednarek

Witam,
Rozumiem,że dietę kupił Pan w internecie? Powienien Pan sprawdzić czy na pewno ta dieta jest dla Pana odpowiednia. Musi Pan też zdać sobie sprawę, że chudnięcie jednocześnie z przyrostem masy mięśni musi być monitorowane poprzez badanie składu ciała, bo na wadze trudno to zauważyć - mięśnie ważą więcej niż tkanka tłuszczowa.
Zalecałabym bezpośredni kontakt z dietetykiem, wykonanie analizy składu ciała i dopasowanie diety indywidualnie do Pana potrzeb, bo to ,że kolega czy ktoś inny schudł na danej diecie nie znaczy że jest ona też skuteczna w przypadku innej osoby.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty