Czy moja dieta jest prawidłowa?

Witam mam 18 lat 185 cm wzrostu i 78 kg wagi stosuje taką dietę rano: płatki kukurydziane 60g ser twarogowy 100g, 2 posiłek to 250g białego ryżu, 150g steku wołowego i schab 60g i do tego 50g koktajlu odżywczego 3 posiłek to samo co rano a czwarty to sam twaróg chudy i serek wiejski 200g, Czy to dobrze ??
18 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
z całą pewnością brakuje w Twojej diecie warzyw i owoców. Być może, że zapomniałeś/aś o nich wspomnieć, jednakże są bardzo ważne.2 posiłek wydaje się być bardzo duży - lepiej rozbić go na dwa mniejsze. Rodzaj mięsa spożywanego można zamienić na mięso chudsze - kurczak, indyk, chuda cielęcina. Nie napisałeś również jaki jest cel tej diety - na pierwszy rzut oka wskazuje na dietę do nabrania masy ciała. Dla przeciętnej osoby, nie ćwiczącej wydaje się być nadmiar białka w tej diecie.