Dieta na przybór masy ciała a warzywa i owoce

Nie lubię jeść warzyw i owoców. Zależy mi na przyroście masy MIĘŚNIOWEJ. Jak mogę to zastąpić ?

Witam,
niestety nie da zastąpić składników odżywczych pochodzących z warzyw i owoców. Radziłabym skonsultować się z dietetykiem, który dobierze odpowiedni suplement z produktów dostępnych dla sportowców w zależności od tego jaki typ ćwiczeń będzie Pan wykonywał. Należy jednak pamiętać, że suplementy są tylko uzupełnieniem zdrowej diety, a zawarte w nich składniki pokarmowe nie wchłaniają się w naszym organizmie tak dobrze jak te, pochodzenia naturalnego.
Pozdrawiam
Justyna Siwek dietetyk