Dieta na przytycie dla 21-letniej kobiety

witam , mam pytanie i prosze o pomoc mam 21 lat waga 47 wzrost 166cm , chcialabym dodac ze pracuje na 3 zmiany cztero brygadowej , w pracy schudlam 5 kg w niecaly miesiac prosze o pomoc bo chce zrgubnac i to nawet do 65 kg .

Witam Panią, układając jadłospis na przyrost masy ciała powinna Pani przede wszystkim zwrócić uwagę na regularność posiłków. Odstępy miedzy posiłkami powinny być nie większe niż co 3,5 godziny również w nocy! Ostatni posiłek 2 godziny przed snem. Do pracy proponuję zabierać sałatki, kanapki z pieczonym kurczakiem/schabem, żółtym serem, owoce, wysokokaloryczne dodatki tj. rodzynki, pestki dyni, orzechy, migdały. Zamiast masła może smarować Pani pieczywo własnoręcznie przygotowanymi twarożkami (ser twarogowy + olej lniany), pastami z soczewicy itp. Pasty te będą bardziej kaloryczne od masła i odżywcze dla organizmu, który cały czas żyje w stresie (co kilka dni inne godziny rozpoczęcia pracy). Najważniejsze, aby Pani jadła nawet w nocy. Podaję przykładowy posiłek: bułka posmarowana własnym twarożkiem, plaster pieczonej piersi z kurczaka, warzywa, garść migdałów/orzechów.
Może Pani dodatkowo wspomagać się nutridrinkami - wysokoenergetyczne preparaty odżywcze w płynnej postaci.
Pozdrawiam