Przybranie na wadze w wyniku pracy zmianowej

Dzien dobry,pracuje glownie w nocy a mianowicie 7 dni noca a 7 dni w dzien. Moj organizm jest rozregulowany,pryztylam 15 kg. Co jesc iaby utrzymac wage w normie?prosze ewentualnie polecic mi dietetyka

Dzień dobry, niestety nie znam żadnego dietetyka w Gdańsku więc ciężko mi kogoś polecić. Proszę zadbać o to by zarówno podczas zmiany nocnej jak i dziennej jeść co mniej więcej 4 h.W tym celu polecam poświęcić trochę czasu przed praca na przygotowanie posiłków do pracy, np. sałatki z kurczakiem, kanapki z chleba pełnoziarnistego z twarożkiem, jogurty z orzechami, jeżeli w pracy jest mikrofalówka to również dania obiadowe np. pierś z kurczaka, ryż brązowy + surówka, albo polędwica wieprzową z kaszą gryczaną i duszonymi warzywami ,czy pieczony schab. Jeżeli jest Pani zainteresowana stworzeniem dopasowanego do Pani rytmu dnia i masy ciała jadłospisu proszę o informację na adres kontakt@ukladaniediety.pl