Dieta niskokaloryczna dla dwulatka

Witam mam pytanie synek skonczyl 2 latka ma 94cm a wazy 22 kilo i jaka diete niskokaloryczna mu zazstosowac

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę od pediatry wziąć skierowanie do poradni dietetycznej i udać się z dzieckiem do Instytutu Matki i Dziecka na Kasprzaka lub do Międzylesia.

Pozdrawiam serdecznie

Przede wszystkim należy zadbać o to aby z diety dziecka wykluczyć żywność typu fast food, słodkie bułki, słodycze, słodkie napoje.

Zalecałabym jednak udanie się do dietetyka, ponieważ wprowadzanie zmian w diecie małego dziecka powinno odbywać się pod okiem specjalisty.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl

Witam.Proponuję udać się do dietetyka najlepiej by było aby zmiany żywieniowe były wprowadzane za pomocą specjalisty.
Pozdrawiam