Dieta przy ćwiczeniach dla 16-latki

Mam 16 lat, ważę 58 kg i mam 170 cm wzrostu, chciałabym schudnąć z brzucha, gdyż w ostatnim tygodniu przytyłam w tych okolicach około 4 kg. Niestety tyję tylko tam. Ćwiczenia zaczynam od dzisiaj, ale brakuje mi diety. Jaka będzie dla mnie odpowiednia? Co powinnam jeść, a czego nie? Pozdrawiam :)

Witam. Twoja masa ciała jest prawidłowa, jednak jeśli czujesz dyskomfort i źle się czujesz z tkanką tłuszczową w okolicach brzucha, może go wymodelować właśnie poprzez ćwiczenia. Zalecenia dietetyczne będą obejmowały raczej unikanie błędów żywieniowych, a nie jako taką dietę odchudzającą. Polecam zapoznanie się zastosowanie do artykułu http://abcodchudzanie.pl/najczestsze-bledy-zywieniowe Pozdrawiam.