Dieta wspomagająca odporność

Proszę o rozpisanie diety wzmacniającej odporność: co jeść, zażywać, czego unikać - jakie produkty powodują infekcje itp. Mam ok.20 lat, ważę 70 kg i od paru miesięcy doskwierają mi przewlekłe problemy z gardłem. Wydaje mi się, że po zastosowaniu diety wzmacniającej organizm wszystko powinno wrócić do normy. Zależy mi oczywiście na naturalnych sposobach bez żadnych leków.

Naturalną odporność wspomoże witamina C, która znajduje się w papryce w bardzo dużych ilościach. Polecam także miód, który zawiera wiele składników wzmagających odporność. Warto także sięgnąć po syropy z maliny i lipy, które świetnie rozgrzewają. I oczywiście naturalny antybiotyk, który znajduje się w czosnku i cebuli. To tak najbardziej ogólnie jeśli chodzi o odporność. Po szczegółowe informacje zapraszam: marta@zdrowozjesz.pl