Dlaczego 20-latka nie chce próbować nowych dań?

Córka w tym roku kończy 20 lat i nadal boi się próbować nowych dań. jest wiele dań których nigdy nie miała w ustach. Zje surową marchewkę ale nigdy pod inną postacią. Nie pomagały prośby, kary, nagrody, unikanie problemu.

Dzień dobry,

pracując z małymi dziećmi, które są niejadkami ekspozycja na nowe produkty to nawet 20 krotne pokazywanie tego samego warzywa w tej samej postaci.

Natomiast mając przypadek Pani córki, która jest powinna być świadoma prawidłowego odżywiania się - nie powinny pojawiać się tego typu problemy.

Proszę ją umówić na konsultację z dietetykiem, który wyjaśni rolę prawidłowego odżywiania się i być może uda się przekonać córkę do rozszerzenia swojego menu.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga