Dlaczego coraz częściej zapominam?

Witam. Ostatnimi czasy bardzo często zapominam niektóre rzeczy. Często jest tak ze nie dokończę zdania bo nie pamietam co chciałem powiedzieć. Nie pamietam rzeczy sprzed paru minut. WsYstko wydaje sie dziwne dlatego ze mam 27 lat. Co mam zrobić. Do kogo sie uda. A moze wystarcza zwykle suplementy?

Witam Pana Serdecznie,

Niedobór suplementów (szczególnie magnezu, wit. D3, wit. B1, wit. B2, wit. B6, kwasu foliowego) może jak najbardziej wpływać na deficyty pamięciowe.

Jednak sugerowałabym konsultację kontrolną u lekarza pierwszego kontaktu, który
skieruje Pana na diagnostykę neuropsychologiczną i neurologiczną.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam!
Mózg jest, w pewnym sensie, takim samym organem jak np. mięśnie i "trening" daje rewelacyjne efekty. Jeżeli nie ma innych problemów to "słabsza " pamięć spowodowana jest słabszą koncentracją uwagi. Być może techniki medytacji Wschodu dadzą efekt. Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, porobią odpowiednie testy i wyjaśnią problem.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.