Dlaczego jestem samotny?

Dzień Dobry. Mam problem i nie wiem co robić. Otóż jestem zwykłym 19 latkiem i nie mam żadnych przyjaciół. Miałem kiedyś ale wykorzystali mnie i zostawili. Bardzo cierpiałem po tym "rozstaniu" ale potem sie pozbierałem. Z charakteru jestem empatyczny miły opiekuńczy pomocny czuły wyroumiały troskilwy jestem też delikatny i zawsze stawiam swoje dobro ponad innych. Zawsze sie martwie o innych bardzej niż o siebie. A nie o siebie. Zawsze mówie otwarcie o swoich problemch i wiele ludzi twierdzi że jestem homoseksualny ale to nie prawda bo byłem w związku i układało sie dobrze. Potem poszła do innego i po miłości. Nie wiem w czym problem i dlaczego jestem samotny? I czy to normalne?

Witam,
zachęcam do spotkań z psychologiem, łatwiej będzie zrozumieć stan, w którym się Pan aktualnie znajduje.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry
Warto zapytać psychiatrę o dobrą psychoterapię, najlepiej grupową. Będzie Pan mógł "przerobić" trudne wspomnienia i zyska wsparcie grupy.

Pozdrawiam serdecznie
Łucja Fitchman