Dlaczego jestem pozbawiony uczuć?

Moje życie to wegetacja mimo moich 19 lat. Nie mam już żadnego celu w życiu , wszystko co mogłem to spieprzyłem w swoim życiu, nic mi się nie chce, nie mam motywacji, nie potrafię żadnej czynności doprowadzić do końca. Wszystko co robię to na odczepne. Za swoje życiowe niepowodzenia zawsze obwiniam innych. Jestem arogancki i bezczelny, to moja maska, wolę ranić najbliższych niż coś naprawiać. Jestem zimny, pozbawiony uczuć. Dlaczego tak jest ? Nie wiem Myślę że wolę być złym niż mięczakiem. Cz

Witam,
jest Pan w okresie życia, którym dużo się zmienia. Przed młody człowiekiem stoi szereg zadań rozwojowych, które trzeba wypełnić. Jeżeli czuje się Pan zagubiony, pozbawiony celu oraz pozbawiony uczuć zachęcam do wizyty u psychoterapeuty.
Pozdrawiam

Dlaczego tak jest? Dlatego, że sam wybierasz taki sposób życia i bycia. Nie musi tak się dziać. Człowiek zawsze ma wybór ;-)

I wierz mi ... mając 19 lat nie można powiedzieć, że się "wszystko spieprzyło".

Jeśli masz ochotę cokolwiek zmieniać zapraszam Ciebie do korespondencji - być może w jakiś sposób uda mi się Tobie pomóc.

Pozdrawiam
http://psychopedagog.eu