Dlaczego kobieta wróciła do byłego?

Witam ciężko mi opisać ta sprawę bo jest dość skomplikowana zacznę od początku jakieś 8 miesięcy temu przez moją siostrę poznałem kobietę od razu byliśmy ku sobie pierwszy raz w życiu poczułem coś tak niesamowitego a byłem już z wieloma kobietami ale żadna nie dała mi takiego uczucia jak ta wiedziałem że jest ze swoim byłym mówiła mi że tam niema nic że chce się od niego wyrwać bo chce być kochana i kochać on ją bardzo źle traktował poniżal przy znajomych podporządkowywal i jakby trenował by była jego własnością zabawka ona ma bardzo niskie poczucie wartości a jest przepiękna kobieta najgorsze jest w tym wszystkim ze ona ciągle obwinia siebie o jego nieudolność w życiu po 2-3 miesiącach razem kiedy myślałem że wszystko jest ok i będzie że mną okazało się że ona ciągle jeździła do swojego byłego na imprezy ciągle miała z nim kontakt a mnie oklamywala doszło do tego że zostawiła mnie dla niego i wróciła z nim mieszkać po paru dniach odezwała się że źle zrobiła i żałuję że nigdy mnie nie zdradziła ale nie ma gdzie mieszkać i narazie będzie tam ale ze to tylko mieszkanie nie bycie razem jej psychicznie chóry facet oczywiście pomyślał że jego zabawka do niego wróciła i znowu zaczą ja poniżac i nekac że nie powinna mieć ze mną kontaktu bardzo ją kocham i wkoncu udało mi się ją z tamtąd wyrwać teraz jest ze mną ale ciągle się obwinia że teraz on jest sam i że jej szkoda jak mam ją z tego wyleczyć wiem że mnie kocha i to co przeżywa jest w niej wytrenowane latami wbijane do głowy

Witam
Aby ta kobieta mogła się wyleczyć, musi uznać, że potrzebuje terapii, zmian w swoim życiu i że chce podjąć to leczenie. To jest jej życie, jej zdrowie i ona podejmuje decyzje i nikt inny tego za nią nie może zrobić. Proszę razem się zgłosić na terapię dla par i wspólnie ustalić wzajemny kontrakt. Proszę też zmotywować tą kobietę do podjęcia psychoterapii indywidualnej, aby mogła przepracować swoje emocje, lęki , poczucie winy i brak wiary w siebie.
Pozdrawiam
Anna Szyda