Dlaczego mam ciągłe zmęczenie?

Witam. Mam 23 lata, od jakiegoś czasu (ok miesiąc) wstając rano jestem bardzo zmęczony mimo że śpię odpowiednią ilość godzin. Nic mi się nie chce, jestem nerwowy i straciłem też apetyt szczególnie w pracy i ogólna niechęć do wszystkiego. Przez to zaczynam też tracić na wadze. Zaczynam normalnie funkcjonować po jakiś 3-4godzinach w okolicach 10 rano. Prowadzę dosyć napięty tryb życia jeśli można tak to ująć z powodu obowiązków. Zdarza się że nie mam ochoty na seks ze stałą partnerką tak jak wcześniej. Wiem że jest niemożliwe stwierdzić po tym co mogło by być ale zaczyna, mnie to martwić i chce się poradzić co w tym kierunku zrobić?

Być może to tylko przemęczenie, bo śpi Pan krótko, a napięcia dnia są duże, więc warto spróbować zadbać o więcej relaksu (spacer, taniec itp.). Ale jeśli to Pan robił i nie pomogło, to warto skonsultować się z psychiatrą skoro objawy trwają ok. miesiąca, by otrzymać potrzebne leki wspomagające. Przydałaby się też psychoterapia, aby lepiej radzić sobie z napięciem. Zapraszam na Skype

www.facebook.com/psychoterapiawewroclawiu