Dlaczego mam problemy ze snem, trzęsą mi się ręce i boli mnie brzuch?

Witam od jakiegoś czasu śpię albo 2 godziny albo 12 godzin, nie chce mi się kompletnie nic, nie mam apetytu jak otwieram lodówkę to mnie odrzuca czuje się na wszytko obojętna, zdarza mi się bez powodu wymiotować i codziennie boli mnie brzuch,bywają chwile że bez powodu trzęsą mi się ręce zastanawiam się czy to jakaś choroba czy to tylko okresowe bo jak narazie jest coraz gorzej niż lepiej Próbowałam coś znaleźć na internecie ale wyskakują mi tylko jakieś depresje albo nerwice tylko że nie mam żadnych leków ani myśli samobójczych więc ta teoria odpada

Niekoniecznie odpada. Nerwice nie muszą wiązać się li "tylko" z myślami samobójczymi i przyjmowaniem leków. Bardzo często objawami nerwicy są somatyzacje, czyli objawy ze strony organizmu, które mają swoją przyczynę w psychice. Mamy wtedy do czynienia z objawami psychogennymi. Brak apetytu, zaburzenia snu, apatia, obniżony napęd, bóle - bardzo czesto pojawiają się w przypadku zaburzeń psychologicznych.

Ale zanim uda się Pani do psychologa na konsultację, najpierw polecam wykonać serię badań medycznych. Polecam udać się do lekarza POZ, który skieruje panią na badania i ewentualnie do konkretnych specjalistów, którzy spróbują znaleźć źródło Pani problemów w organizmie. Jeśli jakieś badania wyjdą nie tak, wtedy będzie można rozpocząć działania lecznicze. I wszystko pozostanie w sferze fizycznej/fizykalnej. Natomiast jeśli wyniki badań medycznych nie wskazałyby na żadne przesłanki organiczne występowania trudności, wtedy polecam skonsultować sprawę z psychologiem i podjąć psychoterapię. Pozdrawiam serdecznie.