Dlaczego mam taki problem z trawieniem?

Dzień dobry. Mam 18 lat i od dłuższego czasu mam problem z trawieniem.. Odzywiam się tak jak mogę. Nie jem tłustego, kwaśnego, ostrego, słonego. Ograniczam cukier, i produkty mleczne, gdyż jak zjem np budyń czy wypije kakao to po jakimś czasie czuje się jak piłka, ciężko mi się oddycha.. Taka pełna. Czuje głód w ciągu dnia. Ale mało mogę zjeść bo czuję się jak balon który ma wybuchnąć. Ćwicze, pije wode. Lecz nie zawsze mam ochotę na jedzenie, gdyż mam refluks przelyku- tak mi doktór powiedziała. I męczy mnie często, bardzo często zgaga. Nawet jak jem czuje żywy ogień. I tak męczę się i nie wiem co zrobić. Pije też herbaty - rumianek, koperkową - gdyż mam problem też z jelitami. Dlatego mnie wzdyma. Pomoże mi ktoś?. Proszę

Lek. Michał Lenard

Czy przyjmuje Pani jakieś leki? Jeżeli nie, to sugeruję zastosować leki zmniejszające kwaśność żołądka, które powinny złagodzić Pani objawy. Odpowiednie leki przepisze Pani lekarz rodzinny. Pozdrawiam!