Dlaczego mąż ma romans ze swoją siostrą?

Witam, tydzien temu odkryłam że mój mąż ma romans ze swoją siostrą. Zawsze podejrzewałam że coś jest nie tak z obojgiem. Postanowiłam przeszukać telefon mężowi i odkrylam czaty z flirtami a moja szwagierka wysyłała mu nawet swoje zdjęcia nago... Mąż przyznał się ze zaczął ją widzieć nie jako siostre ok. roku temu. Potwierdził że nie mieli stosunków sexualnych ale że jest to pewnego rodzaju chorobliwa gra a ona go pociąga (szwagierka robiła to żeby wyciągnąć od niego pieniądze ponieważ nie lubi pracowac) Nie mogę sobie z tym poradzic ani tego zrozumieć, bardzo proszę o pomoc.

W tej sytuacji zachęcam do podjęcia konsultacji z psychologiem, psychoterapeutą par i małżeństw. Po konsultacji specjalista zaproponuje najlepsze formy (psychoterapia indywidualna, małżeńska) poradzenia sobie zarówno z kryzysem małżeńskim jak i indywidualnym męża.