Dlaczego mój stan psychiczny się pogarsza?

Mam 27 lat, od ostatnich 10 moj stan psychiczny sie pogarsza. Nie mam pomyslu na zycie, mam mysli samobojcze, szukam pomocy u psychiatry ale leki dzialaja doraźnie. Nie sadze ze zmienia cos nawet po rocznym leczeniu jak to sugeruje moj lekarz. Od dwoch tygodni jestem bez lekow. Ramo placz, wieczorem placz szczegolnie podczas okresu. Bardzo chwiejne nastroje, ale nigdy z euforia radosci. Mam dosc, odwracam sie od rodziny. Jestem trudnym czlowiekiem do wspolzycia. Dlatego sama nie chce ze soba byc

Dzięki pracy nad sobą rozwinie Pani umiejętność kochania i bycia kochaną, nadawania sensu swoim działaniom i nauczy się Pani odpowiedzialności za to, co może Pani zmienić.

Trzymam kciuki!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Witam, czy poza leczeniem farmakologicznym, oraz lekarzem psychiatrą korzystała Pani jeszcze z innej pomocy? Czy leki zostały odstawione w porozumieniu z lekarzem?
To że Pani jest bardziej płaczliwa, ma chwiejne nastroje może mieć związek z odstawieniem leków. Po zaprzestaniu farmakoterapii, może wystąpić okresowe obniżenie nastroju. Proszę skonsultować się z psychologiem. Przesyłam informację gdzie uzyska Pani szybką pomoc: http://opsik.mopsrzeszow.pl/index.php/formy-pomocy/poradnictwo-specjalistyczne-psychologiczne-rodzinne-prawne-pomoc-prawna
Może Pani również skorzystać z bezpłatnego numeru telefonu:
http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html
http://stopdepresji.pl/antydepresyjny
Pozdrawiam

Witam
Pani obniżony nastrój i myśli samobójcze zapewne
wynikają z niskiej samooceny i zapewne przykrych
doświadczeń z przeszłości. Prawdopodobnie
jest to depresja, jednak rzetelną diagnozę można
postawić tylko podczas osobistej konsultacji.
W leczeniu tego rodzaju zaburzeń doskonale sprawdza się
farmakoterapia wspomagana psychoterapią,
której celem jest m.in. zdobycie umiejętności
radzenia sobie ze stresem i wzmocnienie
poczucia własnej wartości.
Powinna Pani też wiedzieć, że leczenie
farmakologiczne nie leczy Pani dolegliwości
i nie rozwiązuje Pani problemów,
jedynie tłumi objawy.
Jeżeli chce Pani skutecznie pozbyć się
problemu i wyleczyć z depresji ,
to zachęcam do skorzystania z psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy
choroby ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.

Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie