Dlaczego nie ma efektów po ćwiczeniach na stepperze?

Witam mam pytanie chcialabym zrzocic kg mam 165 cm.wzrostu i waze 90kg cwicze na steperze skretnym ale nie widac zadnych efektów pomocy!!!

Dzień dobry,
Niestety niestety nie jest możliwe udzielenie odpowiedzi na podstawie tak nikłych informacji. Każda osoba jest inna, u każdej skuteczne jest co innego. Przede wszystkim, 70% sukcesu to dieta. Ćwiczenia są tylko uzupełnieniem. Być może to właśnie w diecie leży problem. Co do samego treningu, to aby efektywnie spalać tkankę tłuszczową, musimy zachować kilka istotnych warunków (czas trwania wysiłku, odpowiednie tętno itp.). Najlepiej, gdyby skonsultowała się Pani z dietetykiem (ew. trenerem), który na podstawie szczegółowego wywiadu oceni, z czego może wynikać brak efektów.