Dlaczego nie ma efektów stosowania leczenia?

Witam.Od prawie 6 tygodni przyjmuję lek betesda w kroplach (10 kropli dzienie). Lekarz przepisał mi je na moją nerwicę lękową i fobię społeczną. Od 2 tygodni miewam nudności i bulgotanie w żołądku. Poza tym nie odczuwam żadnych efektów przyjmowania leku. Narasta we mnie tylko frustracja że lek nie działa. Zastanawiam się czy dalsze przyjmowanie leku ma sens i czy jest jeszcze szansa że zacznie działać. Dodam ,że na wizytę u psychiatry będę mógł się zgłosić dopiero za kilka tygodni.

Możliwe też, że jest Pan w grupie pacjentów nie odpowiadających dobrze na leczenie inhibitorami zwrotnego wychwytu serotoniny.