Dlaczego nie mam motywacji do nauki?

Jestem dziewczyną i mam zaniedługo 18. Uczeszczam do 2 liceum ale nie mam motywacjii do nauki. Czuję że to nie ma sensu bo świat jest chory nie umiem mentalnie zamienic sie juz w dorosłą osobę czuję że to wszystko jest przeciwko mnie. Nie radzę sobie z emocjami mam problemy w kontaktach z rówieśnikami ciągle szukam różnych zainteresowań i różne drogi ale mam słomiany zapał i czuje bezsens. Czy cos ze mna jest nie tak? Nie mam już siły. Kusi mnie czasem by wejsc w jakis swiat narkotykow czy cokolwiek bo nie widze sensu by istniec.

Witam,

wskazane jest wsparcie psychoterapeutyczne, ze specjalistą łatwiej będzie zrozumieć problem.

Pozdrawiam serdecznie